Een schattig geboortekaartje voor de geboorte van jullie kleintje. De beertjes en takje maken dit kaartje super avontuurlijk. Op het bijbehorende label worden een klein takje en de naam van jullie dochter gedrukt.
Op het voorbeeld zijn de 2 kaarten aan elkaar vastgemaakt met een leuke splitpen. Je kunt ook kiezen voor een touwtje of paperclip. Let op: omdat je kunt kiezen voor een touwtje of splitpen bestel je het bevestigingsmateriaal van jouw voorkeur los bij de kaart. Wanneer je de geboortekaartjes thuis krijgt, zet je ze hiermee zelf in elkaar.
Let op: De daadwerkelijke maat van het kaartje is 10x17,5 cm.
Designer
Fientje & Co
Collectie
Labelkaart m
Tags
Geboortekaartje, Dieren, Geen, Enkel, Vierkant, Hip, Stoer, Fientje en Co, Lief, Meisje, Label geboortekaartje, Met Labeltje, Labelkaart, Avontuurlijk, Beer, Bosdieren
Ook interessant voor jou
Anderen bekeken ook
❌
Toegevoegd aan je collectie
Deze kaart is nu toegevoegd aan je eigen collectie.
❌
Verwijderd uit eigen collectie
Deze kaart is nu verwijderd uit je eigen collectie.
InloggenJe hebt een accountAccount makenVoor nieuwe gebruikers
Wachtwoord vergeten
Herstel e-mail verstuurd
Er is een herstel e-mail verstuurd naar het volgende e-mailadres:
Account gemaakt
InloggenJe hebt een accountAccount makenVoor nieuwe gebruikers